اکسترودر تولید غذای میگو MPT

دستگاه اکسترودر حرفه ای تولید خوراک میگو

MPT دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو

اکسترودر قدرتمند MPT

دستگاه حرفه ای تولید غذای میگو

اکسترودرهای تولید غذای میگو MPT ماشین های ساخت خوراک آبزیان با پخت کامل را فراهم کرده اند. اکسترودرهای MPT در پنج مدل که دامنه ی ظرفیتی گسترده بین یکصد تا یک تن در ساعت را پوشش می دهند، طراحی و ساخته شده اند. این دستگاه های قدرتمند مبتنی بر تکنولوژی Extrusion-Cooking برای فرآوری خوراک آبزیان است. در تولید خوراک آبزیان به روش اکسترودر های MPT، در مرحله اول، مواد اولیه به صورت کامل همگن شده و سپس وارد مرحله اکستروژن می شود. اکستروژن با استفاده از تکنولوژی ماردون اندرسون انجام می شود. طراحی استثنایی این ماردون ها باعث شده تا فرآوری کامل با مصرف حداقل انرژی انجام شود. این فرآوری بر روی منحنی دما-فشاری انجام شده که منجر به افزایش پله ای فشار به نحوی می شود که در نوک اکسترودر فشار در تا حدود 150 الی 200 بار نیز می رسد. در هنگام خروج این محصول فرآوری شده از خروجی اکسترودر که به عنوان دای شناخته می شود، در اثر کاهش ناگهانی گرادیان فشار، آب در ترکیبات بخار شده و به سرعت از داخل محصول خارج می شود که منجر به فرآوری بیشتر محصول غذای میگو نهایی و ارتقای بیشتر کیفیت می شود.
خوراک ارقام میگو در بین بسیاری از گونه های آبزیان به سبب نوع بلع میگو جزو پیچیده ترین شیوه های تولید محسوب می شود. دستگاه های اکسترودر MPT با بهره مندی از طراحی استثنایی مکانیزم اکستروژن خود، امکان تولید غذای انواع میگو در استخرها و کارگاه ها با امکانات محدود نیز همچون خط تولید خوراک این آبزیان فراهم کرده است. برخی از مهم ترین ویژگی های اکسترودر های تولید غذای میگو MPT عبارت اند از: استحکام بسیار بالا، استهلاک پایین، سهولت در نصب و راه اندازی و راندمان بالا. این ویژگی ها باعث شده تا کار با این اکسترودرها بسیار تسهیل شود. قابلیت های دیگر مانند امکان نظارت و تنظیمات گسترده در زمان کار از دیگر ویژگی های دستگاه های اکسترود ساز MPT است که به خصوص در انواع صنعتی بزرگ یک مزیت استثنایی است که منجر به سهولت بیشتر در کار و کیفیت بالاتر محصول خوراک آبزیان تولیدی می شود.


مدل دستگاه توان (Kw) وزن (Kg) ظرفیت تولید (Kg/H)
دستگاه اکسترود MPT-E40 5 - 7 250 - 300 70 - 40
دستگاه اکسترود MPT-E50 9 - 11 300 - 350 90 - 70
دستگاه اکسترود MPT-E60 11 - 15 400 - 450 150 - 100
دستگاه اکسترود MPT-E80 18 - 22 750 - 850 350 - 250
دستگاه اکسترود MPT-E120 45 - 55 1200 - 1500 750 - 450دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو MPT-E40

دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو MPT-E40 یک ماشین فوق العاده برای تولید در ظرفیت های کمتر از 100 کیلوگرم در ساعت برای کارگاه های کوچک و متوسط پرورش ارقام مختلف میگو است. این اکسترودر با انجام کامل پخت اکستروژن امکان فرآوری کامل محصول در بالاترین کیفیت ها را برای پرورش دهندگان ارقام میگو فراهم کرده است. به علت فرآوری کامل غذای میگو این دستگاه اکسترودر، خوراک میگو تولیدی برای مدت طولانی (بیش از یک الی دو روز وابسته به فرمول) در زیر باقی مانده و دچار انحلال و اضمحلال تا زمان شناسایی توسط میگو نمی شود. از سوی دیگر، پخت کامل منجر شده تا جذب خوراک توسط میگو به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کند.

دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو MPT-E50

این دستگاه اکسترودر برای تولید غذای میگو در مزارع متوسط و بزرگ پرورش میگو طراحی و ساخته شده است. در واقع اکسترودر MPT-E50 مدل ارتقای ظرفیت داده شده دستگاه اکسترودر موفق MPT-E40 تا حدود سی درصد افزایش ظرفیت است. برخی از ویژگی های این اکسترودر توانمند بسیار خاص است که از جمله آن ها می توان به سهولت قابل توجه در نصب، راه اندازی و کار با این دستگاه اشاره کرد. در دستگاه تولید غذای میگو MPT-E50، اپراتور به راحتی می توان در حین کار شرایط دما-فشار فرآوری خوراک تولید را با توجه به کیفیت خروجی محصول خروجی کنترل کرده، و بالاترین کیفیت محصول نهایی را به دست آورد. از دیگر ویژگی های دستگاه تولید غذای میگو اکسترود MPT-E50 می توان به اشغال حداقل فضا و عملکرد پایدار بدون وجود هرگونه لرزش و سر و صدای مزاحم اشاره کرد. این ویژگی کار با این دستگاه اسکترود ساز را برای پرورش دهندگان میگو بیش از پیش تسهیل کرده است.

دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو MPT-E60

دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو MPT-E60 از هر نظر یک ماشین صنعتی قدرتمند برای فرآوری خوراک ارقام مختلف میگو است. این دستگاه اکسترودر خوراک میگو برای کار در ساعات طولانی بهینه سازی شده است. این اکسترودر از یک نقطه نظر در میان سایر دستگاه های تولید غذای میگو استثنایی است. در واقع این اکسترودر می تواند هم به صورت یک ماشین مستقل در یک کارگاه پرورش میگو برای تولید غذای مورد نیاز پرورش دهنده استفاده شود، از سوی دیگر می تواند در یک خط تولید خوراک آبزیان برای ساخت انواع خوراک آبزیان مانند میگو به کار برده شود. برای توضیح بیشتر، دستگاه اکسترودر MPT-E60 می تواند به صورت همزمان یک دستگاه برای تولید به شکل خط تولید کارخانه ای و حتی کارگاهی محسوب شود. در واقع، این دستگاه اکسترودر تمامی مزیت های متصور برای یک دستگاه اکسترودر کارخانه ای و کارگاهی را دارد.

دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو MPT-E80

هدف از طراحی و ساخت دستگاه اکسترودر غذای میگو MPT-E80 ارائه ماشینی برای تولید خوراک آبزیان این ارقام در ظرفیت های بالای صنعتی بود. سیستم پخت اکستروژن این دستگاه تولید غذای میگو از هر نظر کامل است. ویژگی های اختصاصی دیگر از جمله راندمان بالا، امکان تنظیمات گسترده و پایداری بسیار بالا منجر شده تا این دستگاه اکسترودر تبدیل به یک ماشین حرفه ای برای تولید محصول تخصصی خوراک میگو در ظرفیت های صنعتی شود. دستگاه اکسترودر MPT-E80 مجهز به سیستم توانمند کنترل منحنی فشار-دما است که پایداری تولید در زمان های بسیار طولانی را در دشوارترین شرایط کاری تضمین کرده است. احتمالا بتوان گفت که مهم ترین ویژگی خاص دستگاه تولید غذای میگو MPT-E80 انعطاف پذیری بسیار بالا این دستگاه اکسترودر استثنایی نسبت به تنوع مواد اولیه ورودی حتی با خواص متضاد است.

دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو MPT-E120

این دستگاه تولید غذای میگو از هر نظر یک غول صنعتی کامل است. پخت اکستروژن فوق العاده در ظرفیت های بالای صنعتی این ماشین اکسترودر را تبدیل به ماشینی برای تولید انواع مختلف خوراک آبزیان از جمله غذای میگو کرده است. دستگاه اکسترودر MPT-E120 برای تولید صنعتی غذای ماهی و میگو حاصل کار مهندسان و متخصصان در رشته های مکانیک، متالوژی و شیلات است. کنترل های گسترده ای که این دستگاه اکسترودر قدرتمند به آن مجهز شده است، باعث شده تا دستگاه اکسترودر MPT-E120 با وجود ابعاد بزرگ خود به راحتی کنترل شود تا بالاترین کیفیت محصول غذای میگو تجاری را ارائه دهد. به طوری که حتی در خط های نیمه اتوماتیک نیز از این دستگاه تولید غذای میگو توانمند به سهولت استفاده شود. دستگاه اکسترودر MPT-E120 ماشینی قدرتمند و پایدار برای تولید غذای ارقام مختلف میگو و سایر آبزیان با بالاترین کیفیت های تجاری است.

تکنولوژی تولید پلت خوراک آبزیان :MPT پرس پلت

تکنولوژی تولید پلت خوراک آبزیان :MPT پرس پلت
دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو

MPT Extruder Group
Shrimp Feed Production Technology

تکنولوژی تولید ماشین آلات تولید خوراک آبزیان ما مبتنی بر دو تکنولوژی متفاوت اکستروژن و دای-رولر است. در واقع تکنولوژی خوراک آبزیان ما مبتنی بر دو تکنولوژی اکسترودر و پرس پلت است. این دو دستگاه اصلی خوراک آبزیان تولیدی ما دارای عملکردی کاملاً متفاوت هستند. تکنولوژی اکسترودر های MPT برای انواع خوراک آبزیان مانند تولید غذای میگو مبتنی بر فرآوری محصول در شرایط دما-فشار بالا و حجیم سازی در فشارهای پایین با کاهش ناگهانی گرادیان فشار است. در حالی که در پرس پلت های MPT برای تولید خوراک آبزیانی مانند غذای میگو اساس کار عمل آوری در دماهای پایین تر و سپس متراکم سازی در فشارهای بالا است. هر دوی این روش های ارائه شده توسط مجموعه ما، به روزترین تکنولوژی های روز جهان هستند.
در واقع هر دو تکنولوژی اکستروژن و پلت MPT قادر به فرآوری و تولید غذای میگو پرکیفیت هستند اما به طور معمول تکنولوژی اکسترودر MPT کیفیت به نسبت بالاتری را از نظر فرآوری محصول نهایی ارائه می دهد و در سمت مقابل، راندمان پرس پلت MPT برای تولید غذای میگو به نسبت انواع اکستروژن بالاتر است. از سوی دیگر، دستگاه اکسترودر MPT قابلیت تولید محصولات تخصصی تر برای اقسام لارو های آبزیان مانند غذای ریز بچه میگو را دارد درحالی که تکنولوژی پرس پلت به ندرت وارد این محدوده می شود.
دستگاه های اکسترودر تولید غذای میگو MPT در پنج مدل طراحی و ساخته شده اند که دامنه گسترده ظرفیتی از 100 تا 1000 کیلوگرم در ساعت را پوشش می دهند. این گستره تمامی نیازهای تولید کنندگان بزرگ تخصصی خوراک میگو تا کارگاه های پرورش میگو را برآورده کرده است. سطح دانش مهندسی بالا و متالوژی پیشرفته به کار برده شده در طراحی و ساخت اکسترودرهای تولید غذای میگو MPT باعث شده تا این ماشین های قدرتمند با استحکام بالا، استهلاک پایین، پر راندمان با بالاترین کیفیت محصول تولیدی شوند.


ارتباط با ماشین سازی


info@isfahan-extruder.ir


اصفهان, منطقه صنعتی دولت آباد


031-45837429


09130677702 - 03


Powered by MPT Technology - Extruder Group