Services

پشتیبانی و خدمات فنی

خدمات ما برای دستگاه های اکسترودر MPT بسیار گسترده است. پشتیبانی فنی ما در چهار محور کلی تقسیم می شود که عبارت اند از: خدمات در محل نصب، قطعات یدکی، خدمات خارج از محل و آزمایشگاه. به طور کلی زمانی که صحبت از نگهداری تجهیزات و پروسس شما در حداکثر راندمان ممکن است، زمان ورود دپارتمان فنی خدمات ما به موضوع کاری شما است.
بخش خدمات ما، قطعات فرسوده شما را پس از عمر کاری طولانی عوض کرده و پروسس شما را تحلیل کرده تا راه کارهای به روز برای بالاتر بردن راندمان کاری شما ارائه می دهد. خدمات ما چه در محل استقرار مجموعه و یا در محل نصب دستگاه های اکسترودر MPT این اطمینان را به شما می دهد که حداکثر بهره وری از این ماشین آلات قدرتمند و استثنایی به دست خواهد آمد. این خدمات فنی گسترده تنها بخش کوچکی از مزیت های دستگاه های اکسترودر MPT است که این ماشین آلات تخصصی اکستروژن را تبدیل به تجهیزاتی برای یک عمر کار کرده است.
ارتباط با ماشین سازی
MPT خدمات دستگاه اکسترودر

خدمات خارج از محل

خدمات خارج از محل ما برای دستگاه های اکسترودر MPT شامل بازسازی قطعات و آورهال کامل است. خدمات خارج از محل دستگاه های اکسترودر MPT تحت نظارت مستقیم مهندسان طراح این ماشین آلات انجام می شود و به همین خاطر حفظ بالاترین کیفیت های دستگاه های اکسترودرهای MPT را برای همیشه تضمین کرده است. استفاده از ماهرترین تکنسین های مکانیک، ماشین کاری و عملیات حرارتی زیر نظر طراحان باعث ارائه بهترین خدمات برای اکسترودر های ما تضمین عملکرد دائم آن ها شده است.

MPT قطعات یدکی دستگاه اکسترودر

قطعات یدکی

زمان در صنعت به معنای درآمد است. به همین خاطر ما زمان توقف ماشین آلات اکستروژن MPT را به حداقل رسانده ایم. قطعات دستگاه های اکسترودر MPT برای کار در دشوارترین شرایط طراحی وساخته شده اند تا بهره وری را مطابق با نیاز مشتریان به حداکثر برسانند. اگر چه دستگاه های اکسترودر ما برای یک عمر ساخته شده اند، برخی قطعات به مرور زمان دچار سایش می شوند و نیاز به تعمیر و تعویض دارند. از آن جایی که این قطعات یدکی با مشخصات قطعه اصلی ارائه شده اند، به راحتی جای قطعه قبلی جایگزین می شوند.

خط تولید خوراک آبزیان به روش اکسترودر

خدمات در محل نصب

ارائه خدمات دستگاه های اکسترودر MPT در محل نصب باعث تضمین عملکرد موفق این ماشین آلات اکستروژن ما شده است. بدون توجه به این که آیا دستگاه اکسترودر شما 10 سال کار کرده یا چند ماه، مهندسان و متخصصان ما در محل شما حاضر خواهند شد. برای تعویض قطعات، تعمیرات و نگهداری و بهینه سازی مجموعه اکسترودرهای MPT، مهندسان ما همواره آماده حضور در محل نصب ماشین آلات هستند. تیم فنی ما برای اطمینان از کسب بالاترین راندمان با شما و در کنار شما در محل کار خواهد کرد.

طراحی و ساخت اکسترودر صنعتی

خدمات آزمایشگاهی

آزمایشگاه بخش مهمی از خدمات ما برای دست یابی به بالاترین کیفیت محصول اکستروژن به خصوص در شرایطی است که کارفرما در تلاش برای اکسترود نمودن محصول جدید است که پیش از این بر روی آن کار نشده است. آزمایشگاه اکستروژن MPT در شهر اصفهان واقع شده است. در این آزمایشگاه ما کلیه پارامترهای موثر بر فرآیند اکستروژن را استخراج کرده و بهترین و بهینه ترین طراحی اکسترودر و فرآیند را برای دشوارترین مواد ارائه میدهیم.

ارتباط با ماشین سازی

info@isfahan-extruder.ir

اصفهان, منطقه صنعتی دولت آباد

031-45837429

09130677702 - 03


Powered by MPT Technology - Extruder Group