Products

MPT اکسترودر های

تولیدات ما

ماشین آلات توانمند صنعتی

مجموعه ماشین آلات ما تولیداتی دانش محور در زمینه های مختلف صنعتی را در بر می گیرد. در طی سال های اخیر عمده تمرکز واحد ما بر روی خطوط تولید گرانول های صنعتی اعم از انواع مشهور به اکسترود و پلت بوده است. طراحی این ماشین آلات کاملاً مهندسی شده و بر روی هر دستگاه مجموعه ای از متخصصان در علوم مهندسی مختلف کرده اند تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.
از آن جایی که ماشین آلات ما برای یک عمر کار طراحی و ساخته می شوند قادر اند تا عملکرد موفق خود را در حتی دشوارترین شرایط کاری نیز حفظ کنند. برخی از مهم ترین ویژگی های تقریباً تمامی تولیدات ما عبارت اند از استحکام زیاد، استهلاک پایین، راندمان بالا، سهولت در نصب و اندازی و همچین اشغال حداقل فضای ممکن.
این ویژگی اختصاصی بیش از هر چیزی مرهون طراحی مهندسی فوق العاده این ماشین آلات است که ناشی از چند دهه تجربه کاری موفق و بهره مندی از بالاترین علوم روز است.

MPT خدمات دستگاه اکسترودر

اکسترودر

دستگاه های اکسترودر ما، ماشین آلاتی بسیار توانمند برای تولید محصولات تخصصی فرآوری شده در صنایع غذایی، تولید خوراک آبزیان، صنایع دارویی و شیمیایی است. این ماشین آلات حرفه ای برای کار در دشوارترین شرایط کاری طراحی و ساخته شده اند، به همین خاطر قادر به تولید محصول از دشوارترین موادی هستند که بسیاری از انواع ماشین آلات دیگر از عهده آن بر نمی آیند.

MPT پرس پلت

پرس پلت

این ماشین آلات پرس پلت برای سال های طولانی رتبه اول تولیدات ما را به خود اختصاص دادند. بهره مندی از سیستم پلت ساز استثنایی با طراحی مهندسی پیشرفته و سیستم انتقال قدرت بسیار بی نظر خود، این دستگاه های پرس پلت ساز را تبدیل به ماشین هایی استثنایی برای تولید دامنه گسترده از محصولات در دامنه گسترده از صنایع مختلف با محصولاتی با خواص متفاوت و متضاد کرده است.

MPT کاندیشنر

کاندیشنر

کاندیشنر های ماشین آلاتی فوق العاده برای عمل آوری بسیاری از محصولات قبل از فرآیند های مانند پلت (متراکم سازی) و اکستروژن (حجیم سازی) هستند. این ماشین آلات با مجهز بودن به سیستم بخار دهی کاملاً بهینه با مصرف حداقل انرژی مواد را پیش فرآوری کرده تا محصول در هنگام ورود به مرحله کاری اصلی به بهترین شکل ممکن فرآوری شده باشد تا کیفیت و ظرفیت ارتقا یابد.

MPT پلورایزر

پلورایزر

این دستگاه برای تولید دانه بندی ریز برای موادی طراحی و ساخته شده است که یا تولید پودر از آن ها بسیار دشوار است و یا نیاز به دانه بندی های بسیار ریزی دارند که از عهده مکانیزم آسیاب های رایج خارج است، در چنین مواردی، دستگاه پلورایزر ما انتخابی ایده آل هستند که این امکان فراهم کرده کرده اند. پلوایزرهای ما برای بسیاری از مواد دشوار می توانند به عنوان راه حل نهایی تلقی شوند.

MPT کانوایر

کانوایر

سیستم های انتقال بخش قابل توجهی از هر خط تولیدی برای هر نوع ماده ای هستند. سیستم های انتقال ما شامل نقاله های حلزونی (اسکرو کانوایر)، نقاله ارتعاشی (کانوایر ویبره)، بالابر قاشقی (باکت الواتور)، نقاله هوایی (کانوایر پنوماتیک) و انواع رایج تری مانند نوار نقاله (بلت کانوایر) می شود. این سیستم های انتقال تقریباً هر نوع ماده ای با خواص مختلف پوشش می دهند.

MPT دستگاه خشک کن

خشک کن

خشک کردن در برخی از صنایع وابسته به نوع محصول نهایی به عنوان یک چالش محسوب می شود. تولیدات ما در زمینه خشک کن های صنعتی، تنوعی از محصولات را تشکیل می دهد که شامل انواع خشک کن کراسفلو، خشک کن کانترفلو، خشک کن تونلی و خشک کن دوار، خشک کن هوایی می شود. این دامنه متنوع خشک کن های ما تقریبا هر نوع ماده ی صنعتی و ارگانیک را پوشش داده اند.

MPT میکسر

میکسر

میکسر های ما برای ارائه بالاترین راندمان همگن سازی در حداقل زمان ممکن طراحی و ساخته شده اند. میکسر های ما تقریباً قادر به همگن سازی هر نوع ماده ای اعم از جامد-جامد، جامد-مایع و مایع-مایع در حداقل زمان ممکن هستند. طراحی کاملاً مهندسی شده در کنار تجربه چند ده ای ما در طراحی و ساخت این ماشین آلات باعث شده تا میکسرهای ما همواره فراتر از توقعات مشتریان باشند.

MPT غبارگیر

غبارگیر

سیستم های غبارگیر ما بر چهار طراحی مکانیزم متفاوت سیکلون، بگ فیلتر، ونچوری و اسکرابر مبتنی است. این مکانیزم های متفاوت تقریباً قادر به جداسازی هر نوع ذره معلق صنعتی در هوا است. هر یک از ماشین آلات غبارگیر تولیدی ما در نهایت تکامل طراحی و ساخته شده اند تا قادر باشند بهترین عملکرد خود را برای دشوارترین شرایط فیلتراسیون غبار در صنایع مختلف ارائه دهند.

MPT فن سانتریفوژ

فن سانتریفوژ

فن های سانتریفوژ ما از طراحی های مهندسی پیشرفته بهره می برند که باعث شده تا فن سانتریفوژ طراحی و ساخته شده توسط ما تبدیل به ماشین هایی پر راندمان، کم صدا و مستحکم برای طیف وسیعی از کاربردهای مختلف شوند. از این ماشین آلات می توان در سیستم های انتقال پنوماتیک، خشک کن های صنعتی و سیستم های غبارگیر با مشخصات مختلف استفاده کرد.

MPT موتور خلاء

مولد خلاء

مولد خلاء ما مبتنی بر مکانیزم اجکتور است که فاقد قطعات متحرک است و دچار استهلاک نمی شود. طراحی هوشمندانه ای که در طراحی و ساخت این مولد های خلاء اجکتوری به کار برده شده، باعث شده تا این ماشین آلات قادر به تامین بالاترین راندمان های کاری باشند. این ماشین آلات می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای بسیاری از روش های قدیمی در صنعت باشند.

MPT آسیاب چکشی

آسیاب

آسیاب های ما برای ارائه بالاترین ظرفیت ها با حداقل مصرف انرژی طراحی و ساخته شده اند. عملکرد بدون ارتعاشات مزاحم و پایداری از جمله مهم ترین مشخصه های این ماشین آلات است که آن ها را نسبت به بسیاری از ماشین های مشابه برتری داده است. دستگاه های آسیاب ما با بهره مندی از متالوژی سطح بالا و طراحی مهندسی پیشرفته توقعات را به نحو احسن برآورده می کنند.

MPT سورتینگ و سرند

سورتینگ و سرند

سورتینگ ها و سرند ها تولید ما برای جداسازی محصولات براساس دانسیته و ابعاد هندسی طراحی شده اند. سورتینگ ها و سرند های ما در طراحی بسیار متنوعی تولید می شوند، این موضوع باعث شده تا قادر باشند یک دامنه گسترده از محصولات متفاوت با خواص متنوع را پوشش دهند. عمکرد فوق العاده این ماشین آلات بیش از هر چیزی مرهون طراحی خلاقانه این دستگاه ها است.

ارتباط با ماشین سازی

info@isfahan-extruder.ir

اصفهان, منطقه صنعتی دولت آباد

031-45837429

09130677702 - 03


FOOTER

Praesent tincidunt sed tellus ut rutrum. Sed vitae justo condimentum, porta lectus vitae, ultricies congue gravida diam non fringilla.

Powered by MPT Extruder Group

BLOG POSTS

  • Lorem
    Sed mattis nunc
  • Ipsum
    Praes tinci sed

POPULAR TAGS

Travel New York London IKEA NORWAY DIY Ideas Baby Family News Clothing Shopping Sports Games