News

MPT اکسترودر های

اخبار

تکنولوژی اکستروژن MPT


تولید نسل ماشین آلات اکسپندر MPT
شروع یک نسل جدید از ماشین آلات تخصصی
اکسترودر جدید MPT بدون نیاز به خشک کن
اکسترودرهای جدید بدون نیاز به خشک کن
ارائه سیستم کنترل خودکار اکسترودر MPT
کنترل فیدر به صورت کوپل با اکستروژن
دای پر راندمان اکسترود MPT برای تولید بیشتر
ارائه طراحی جدید دای اکستروژن
تغییر طراحی بدنه اکسترودرهای MPT
طراحی جدید MPT-E60 با اشغال فضای کمتر
سیستم کنترل دمای برای مواد حساس به گرما
پک جدید کنترل دما برای تولید با راندمان بالاتر
طراحی استثنایی خشک کن اکسترودر MPT
عدم نیاز به خشک کن جانبی با درایر بر خط
ارائه یک مدل جدید از اکسترودر MPT
اکسترودر جدید و کم هزینه مدل MPT-E40
ارتقای ظرفیت پلورایزر برای اکستروژن MPT
یک تحول برای تکنولوژی اکستروژن با کنترل ابعاد


MPT تکنولوژی اجکتور

یک ماشین چندین کاره
با تکنولوژی اجکتور MPT

اجکتورهای MPT ماشین هایی بدون قطعه متحرک اما با طراحی فوق العاده دقیق هستند که امکان تامین فشار منفی را بدون استهلاک فراهم کرده اند. این فشار منفی کاربردهای بسیار گسترده ای دارد که از مهم ترین آن ها می توان استفاده از آن برای جابه جایی محصولات جامد و مایع، ایجاد خلا در مخازن و خشک کن ها، پاکسازی محیط عملکرد ماشین ها، تولید فضای احتراق شعله و بسیاری کاربردهای دیگر اشاره کرد. تکنولوژی اجکتور MPT از بالاترین سطوح دانش در زمینه سیالات تراکم پذیر بهره می برد. این موضوع باعث شده تا اجکتور MPT دارای طراحی اختصاصی برای هر مکانیزم شود، موضوعی که باعث شده تا این ماشین ها در اوج تکامل قرار گیرند.

MPT دستگاه پرس پلت

تکنولوژی کنترل فشار
اتوماتیک پرس پلت MPT

پرس پلت MPT یک ماشین فوق العاده برای تولید پلت از دشوارترین محصولات است. این ماشین های قدرتمند و پرتوان برای اعمال بالاترین فشارهای ممکن طراحی و ساخته شده اند. پرس پلت های MPT از سیستم کنترل فشار هوشمند تمام مکانیکی بهره می برند که باعث شده تا توانایی اعمال فشار پله ای را به دست آورند. در این سیستم، با افزایش مقاومت ماده در برابر متراکم شدن، فشار به صورت مرحله ای افزایش می یابد. این فرآیند تا زمان تسلیم شده ماده و متراکم شدن به شکل پلت ادامه دارد. این نوع اعمال فشار هوشمند باعث شده تا پرس پلت های MPT حداقل مصرف انرژی ممکن را داشته باشند و قادر به ارائه بالاترین راندمان های ممکن برای دشوارترین محصولات شوند.

MPT انتقال پنوماتیک

انتقال با هزینه پایین تر
با طراحی جدید Ph-C

سیستم Ph-C مخفف Pneumatic conveyor Conveyor System است. سیستم انتقال Ph-C، MPT مبتنی بر فشار مثبت جریان هوا است و به همین علت قادربه انتقال چالش برانگیزترین مواد صنعتی، کشاورزی و معدنی است. مهندسان ما با بهره گیری از بالاترین سطوح علوم روز، بالاترین کیفیت این سیستم های Ph-C را طراحی و برای کاربردهای خاص ارائه می کنند. طراحی تخصصی سیستم های انتقال Ph-C ما باعث شده تا از این ماشین آلات بتوان برای جابه جایی دامنه بسیار گسترده ای از مواد در صنایع مختلف استفاده کرد. در بسیاری از پروژه های ما از ترکیب سیستم Ph-C با اجکتورهای توانمند MPT استفاده می کنیم تا عملکرد سیستم انتقال به بالاترین حد ممکن برسد.

MPT تکنولوژی اواپراتور های

شروع گسترش تولید
اواپراتورهای توانمند MPT

اواپراتورها در انواع مختلف Agitated Falling Film، Finisher و Forced Circulation برای حدود سه دهه جزو تخصصی ترین ماشین آلات تولیدی ما بودند که بالاترین سطح کیفیت و راندمان محصول را در صنایع مختلف ارائه کرده اند. طی یک سال اخیر، مجموعه ما تصمیم گرفته تا طرح گسترش تولید اواپراتورهای MPT را در مقیاس های بزرگ تجاری صنایع غذایی گسترش دهد. این تصمیم منجر به گسترش فعالیت ما در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی شده است. به همین خاطر، طی سال های آتی تلاش خواهد شد تا بخش ماشین آلات صنایع غذایی و تبدیلی MPT از مجموعه اصلی ما تفکیک شود و روند رو به رشدی برای تولید تخصصی ترین ماشین آلات صنایع غذایی طی کند.

ارتباط با ماشین سازی

info@isfahan-extruder.ir

اصفهان, منطقه صنعتی دولت آباد

031-45837429

09130677702 - 03


FOOTER

Praesent tincidunt sed tellus ut rutrum. Sed vitae justo condimentum, porta lectus vitae, ultricies congue gravida diam non fringilla.

Powered by MPT Extruder Group

BLOG POSTS

  • Lorem
    Sed mattis nunc
  • Ipsum
    Praes tinci sed

POPULAR TAGS

Travel New York London IKEA NORWAY DIY Ideas Baby Family News Clothing Shopping Sports Games