اکسترودر پرفشار MPT


دستگاه اکسترودر قدرتمند و حرفه ای

دستگاه اکسترودر تولید غذای خشک سگ و گربه

دستگاه اکسترود پرفشار MPT

دستگاه اکسترودر پرفشار MPT یک ماشین فوق العاده برای انجام پخت اکستروژن کامل، شکل دهی مواد با هندسه های پیچیده و عمل آوری محصولات است. این دستگاه اکسترودر قدرتمند و مستحکم حاصل سال ها تجربه مهندسان و متخصصان ما در صنایع مختلف تولید خوراک آبزیان، صنایع غذایی و تبدیلی، صنایع دارویی و شیمیایی است. طراحی مهندسی فوق العاده در کنار بهره مندی از سیستم انتقال قدرت پیشرفته و متالوژی بسیار سطح بالای به کار برده شده در ساخت دستگاه اکسترودر MPT باعث شده تا این ماشین تبدیل به ماشینی پر راندمان، توانمند، مستحکم شود که قادر به تولید محصول اکسترود با بالاترین کیفیت ها شود.
عملکرد بسیار خوب دستگاه اکسترودر پرفشار MPT باعث شده تا این ماشین برای تولید دامنه گسترده ای از محصولات به صورت تخصصی به کار برده شود. برخی از رایج ترین کاربردهای اکسترودر MPT عبارتند از:
 • دستگاه تولید غذای ماهی اکسترود شناور
 • دستگاه تولید اسنک های ترد و ماکارونی
 • دستگاه تولید خوراک میگو پر کیفیت ریز و درشت
 • دستگاه تولید کاتالیست پتروشیمی
 • دستگاه تولید پلت های دارویی
 • دستگاه تولید غذای ماهی و پرندگان زینتی
 • دستگاه تولید گرانول های پرتراکم مواد معدنی
 • دستگاه تولید غذای خشک سگ و گربه


مدل دستگاه قدرت (Kw) وزن (Kg) ظرفیت (Kg/H)
1 اکسترودر MPT-E40 7 - 5.5 300 - 250 60 - 40
2 اکسترودر MPT-E50 11 - 9 350 - 300 90 - 70
3 اکسترودر MPT-E60 15 - 11 450 - 400 150 - 100
4 اکسترودر MPT-E80 22 - 18.5 850 - 750 350 - 250
5 اکسترودر MPT-E120 55 - 45 1500 - 1200 700 - 450


دستگاه اکسترودر MPT-E40

این دستگاه کوچک ترین ماشین از سری اکسترودرهای پرفشار MPT است. اشغال حداقل فضا و سهولت در نصب و راه اندازی مهم ترین ویژگی های دستگاه اکسترودر مدل MPT-E40 است که مرهون طراحی مهندسی استثنایی این دستگاه است.

دستگاه اکسترودر MPT-E50

هدف مهندسان از طراحی اکسترودر پرفشار MPT-E50 ارائه ماشینی برای پخت اکستروژن (Extrusion Cooking) در ظرفیتی بوده که طیف وسیعی از نیازهای مشتریان در صنایع مختلف را پوشش می دهد. مهم ترین ویژگی های این دستگاه اکسترودر مصرف پایین انرژی و راندمان بالا است.

دستگاه اکسترودر MPT-E60

دستگاه اکسترودر پرفشار MPT-E60 یک دستگاه قدرتمند تمام صنعتی است که با طراحی استثنایی خود طیف بسیار گسترده ای از صنایع را پوشش داده است. استحکام بالا و سهولت در کار مهم ترین ویژگی های این اکسترودر توانمند است.

دستگاه اکسترودر MPT-E80

این دستگاه اکسترودر پرفشار از یک سیمولاتور توانمند بهره می برد. این مکانیزم در کنار بهره مندی از طراحی مهندسی که با هدف ارائه بالاترین راندمان و کیفیت انجام شده، باعث شده تا دستگاه اکسترودر MPT-E80 تبدیل به یک ماشین اکستروژن فوق العاده در ظرفیت های بالای صنعتی شود.

دستگاه اکسترودر MPT-E120

اکسترودر پرفشار مدل MPT-E120 از هر نظر یک غول صنعتی قدرتمند و مستحکم برای تولید محصول اکستروژن در بالاترین ظرفیت های صنعتی است. امکاناتی بسیاری که در این دستگاه اکسترودر تعبیه شده، باعث شده تا کنترل کامل بر روی این ماشین قدرتمند فراهم شود و کار با آن بیش از پیش ساده شود.

دستگاه تولید غذای ماهی اکسترود

دستگاه اکسترودر
تولید غذای ماهی شناور سردآبی MPT

دستگاه تولید خوراک اکسترود MPT برای ماهیان سردآبی مانند قزل آلا یک ماشین فوق العاده توانمند برای ساخت انواع غذای ماهی شناور است. این دستگاه اکسترودر به سبب طراحی هوشمندانه خود تبدیل به یک ماشین قدرتمند، مستقل و انعطاف پذیر شده است. اکسترودر غذای ماهی شناور MPT قادر به تولید خوراک آبزیان با قابلیت شناوری بیش از یک هفته است. اشغال حداقل فضا، استحکام بالا، استهلاک پایین و سهولت در نصب، راه اندازی و کار از دیگر ویژگی های استثنایی دستگاه اکسترودر غذای ماهی شناور MPT است.

دستگاه اکسترودر تولید غذای خشک سگ و گربه

دستگاه اکسترودر
تولید غذای خشک حیونات خانگی MPT

دستگاه اکسترودر MPT یک ماشین توانمند پخت و عمل آوری برای تولید غذای خشک حیوانات خانگی مانند سگ، گربه، طوطی و .. است. این دستگاه اکسترودر با فراهم کردن شرایط عمل آوری استثنایی خود، امکان تولید غذای خشک سگ و گربه و .. با بالاترین کیفیت ها فراهم کرده است. مجهز بودن به سیستم انتقال تمام گیربکس و طراحی بسیار خاص اکستروژن از ویژگی های دیگر این ماشین تولید غذای خشک سگ و گربه است که برتری ها خاص آن را نسبت به بسیاری از انواع دیگر اکسترودرها اثبات کرده است.

دستگاه اکسترودر اسنک و ماکارونی

دستگاه اکسترودر
تولید اسنک صنایع غذایی MPT

پخت اکستروژن در صنایع غذایی یکی از پیچیده ترین فرآیندهای عمل آوری مواد غذایی است. دستگاه اکسترودر قدرتمند MPT یک ماشین فوق العاده برای تولید انواع اسنک، شیرینی، ماکارونی و بسیاری از محصولات مشابه دیگر است. این دستگاه اکسترودر با دست یابی به بالاترین فشارهای ممکن، امکان تولید طیف گسترده از محصولات اکسترود شده در صنایع غذایی با خواص و شکل های متنوع فراهم کرده است. قابلیت کنترل دما و فشار آنلاین از دیگر ویژگی های این دستگاه اکسترودر استثنایی است.

دستگاه اکسترودر مواد شیمیایی و پتروشیمی

دستگاه اکسترودر
تولید مواد شیمیایی پتروشیمی MPT

تولید گرانول های محصولات شیمیایی و پتروشیمی یکی از توانایی های دستگاه اکسترودر MPT است که به سبب طراحی استثنایی این ماشین به خوبی از عهده آن بر آمده است. دستگاه اکستردر پرفشار MPT از سیستم افزایش فشار استثنایی بهره می برد که باعث می شود تا قادر به شکل دهی و تولید گرانول از دشوارترین محصولات با بالاترین ضرایب تراکم باشد. سیستم اکستروژن استثنایی این اکسترودر قدرتمند این ماشین را قادر ساخته تا حتی در بسیاری از محصولات تراکم ناپذیر، قابلیت های موفق خود را حفظ کند.

دستگاه اکسترودر تولید غذای میگو و ماهی گرمابی

دستگاه اکسترودر
تولید غذای میگو و ماهی MPT

تولید غذای میگو به سبب ابعاد کوچک خود یکی از چالش های صنعت تولید خوراک آبزیان بوده است. دستگاه اکسترودر MPT با بهره مندی از سیستم استثنایی تولید فشارهای بالا، شرایط تولید غذای میگو با بالاترین کیفیت ها برای ارقام مختلف فراهم کرده است. این دستگاه اکسترودر به سبب اعمال بالاترین فشارهای کاری و فرآوری کامل غذای تولیدی (پخت اکستروژن)، دوام آوری خوراک در زیر آب را به حداکثر زمان ممکن رسانده که کیفیت غذای میگو و دیگر ارقام آبزیان گرم آبی مانند ارقامی چون کپور، آمور و خاویار را به حداکثر رسانده است.

دستگاه اکسترودر داروسازی

دستگاه اکسترودر
تولید پلت محصولات دارویی MPT

دستگاه اکسترودر داروسازی MPT ماشینی استثنایی برای تولید پلت و گرانول با کیفیت های بسیار بالا با هندسه های مشابه از دامنه گسترده ای از محصولات مختلف با خواص شیمیایی و فیزیکی متضاد و متنوع است. قابلیت تنظیم ضریب تراکم و تنظیم دمای کاری از دیگر ویژگی های این اکسترودر قدرتمند و انعطاف پذیر است. دستگاه اکسترودر داروسازی MPT مبتنی بر تکنولوژی اکستروژن پروپرشنال است که به عنوان یک روش ایده آل برای به دست آوردن بالاترین راندمان کاری در ضریب تراکم های بالا گرانول سازی شناخته شده است.MPT Technology-Extruder group

مجموعه ما تولید کننده دستگاه های اکسترودر پرفشار برای تولید محصولات بسیار تخصصی در طیف وسیعی از صنایع مختلف است. تکنولوژی اکسترودرهای MPT مبتنی بر افزایش فشار پارابولیک است که به عنوان یک سیستم بسیار موفق برای دستیابی به فشارهای بالا شناخته شده است. دانش فنی اسکترودرهای پرفشار MPT حاصل سال های متمادی تجربه مهندسان و متخصصان ما در صنایع مختلف است.
بهره مندی اکسترودرهای MPT از علوم مهندسی و دانش روز باعث شده تا این اکسترودرهای قدرتمند با دست یابی به بالاترین فشارها برای تولید طیف گسترده ای از محصولات متنوع در صنایع مختلف به کار برده شوند. برخی از رایج ترین کاربردهای اکسترودرهای پرفشار MPT عبارت اند: تولید خوراک آبزیان شناور برای ماهیان سردآبی (مانند غذای ماهی قزل آلا)، تولید غذای خشک حیوانات خانگی (مانند سگ و گربه)، تولید خوراک آبزیان ته نشین (مانند غذای ماهی خاویار، کپور و میگو)، تولید گرانول های صنایع شیمیایی (مانند کاتالیست های پتروشیمی) و تولید انواع اسنک و ماکارونی در صنایع غذایی و تبدیلی.
اکسترودرهای پرفشار و قدرتمند MPT دومین سری از مجموعه مدرن ما پس از پرس پلت های MPT هستند که برای سال های طولانی از برندهای شناخته شده در صنایع مختلف بودند. اساس کار اکسترودرهای MPT کاملاً متفاوت با دستگاه های پرس پلت ما است و فرآیند عمل آوری فیزیکی شیمیایی بر روی مواد ورودی اعمال می کند تا عملیات پخت اکستروژن یا شکل دهی های پیچیده محصول را با بالاترین کیفیت ها فراهم کند. • MPT اکسترودر پرفشار
 • دستگاه اکسترودر MPT

  دستگاه اکسترودر پرفشار MPT یک ماشین فوق العاده برای تولید محصولات تخصصی اعم از انواع خوراک آبزیان اکسترود، غذای خشک حیوانات خانگی و تولید انواع اسنک (پفک) در صنایع غذایی و تبدیلی است. این ماشین آلات اکستروژن قدرتمند در پنج مدل تولید می شوند که دامنه ظرفیتی گسترده از 100 الی 1000 کیلوگرم در ساعت را برای طیف وسیعی از محصولات تخصصی با بالارین کیفیت ها پوشش می دهند.
 • MPT پرس پلت
 • دستگاه پلت ساز MPT

  دستگاه پلت MPT از هر نظر یک ماشین استثنایی برای تولید محصول متراکم از دشوارترین محصولات با بالاترین کیفیت ها در صنایع تولید خوراک دام و طیور و آبزیان، صنایع دارویی و شیمیایی، صنایع غذایی و تبدیلی، چوب و ذغال و بسیاری دیگر از صنایع است. دستگاه پلت MPT در هر هشت فریم و سیزده زیر مدل ارائه می شود که دامنه ظرفیتی گسترده از 100 کیلوگرم الی 10 تن در ساعت را پوشش می دهد.
 • تولیدات دیگر ما
 • تولیدات ماشین سازی

  ماشین سازی دکتر محمدی یک مجموعه توانمند در زمینه تولید گسترده ای از ماشین آلات صنعتی در زمینه های مختلف است. طی یک دهه گذشته تمرکز اصلی این واحد طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید مبتنی بر محصولات اکستروژن و پلت است. برخی از مهم ترین ماشین آلات تولید ما عبارت اند: اکسترودر، پرس پلت، اواپراتور، فن سانتریفوژ، سایکلون، کانوایر، میکسر، پلورایزر، اکسپندر، سرند و سورتینگ.

ارتباط با ماشین سازی


info@isfahan-extruder.ir


اصفهان, منطقه صنعتی دولت آباد


031-45837429


09130677702 - 03


Powered by MPT Technology - Extruder Group