دستگاه اکسترودر مواد شیمیایی MPT

دستگاه تخصصی گرانول صنایع شیمیایی و پتروشیمی

دستگاه اکسترودر گرانول صنایع شیمیایی و پتروشیمی

دستگاه اکسترودر قدرتمند MPT

دستگاه حرفه ای تولید گرانول مواد شیمیایی

تولید گرانول محصولات شیمیایی و پتروشیمی همواره یکی از چالش های فرآوری محصول در این سری از صنایع است. دستگاه های اکسترودر قدرتمند MPT ماشین هایی توانمند برای تولید گرانول انواع محصولات شیمیایی با خواص فیزیکی و شیمایی متنوع و حتی متضاد هستند. این اکسترودرهای پرفشار تقریباً قادر به انجام اکستروژن هر محصولی با طیف بسیار گسترده ای از هندسه های مختلف هستند. این قابلیت بیش از هر چیزی مرهون طراحی مهندسی استثنایی و متالوژی سطح بالای به کار برده شده در ساخت این ماشین آلات است. قلب سیستم سیستم اکستروژن به کار برده شده در این دستگاه ها حاصل سال های متمادی فعالیت واحد تحقیق و توسعه مجموعه ما متشکل از مهندسان مکانیک، متالوژی و علوم مهندسی دیگر مانند شیمی است. این سیستم اکستروژن به منظور تامین بالاترین فشارهای کاری بهینه سازی شده است. این قابلیت دست یابی به ناحیه پرفشار احتمالاً مهم ترین ویژگی این دستگاه اکسترودر توانمند است که باعث شده تا بر انواع خواصی که در برابر گرانول یا متراکم شدن محصول مقاومت می کنند، غلبه کرده و محصولی با کیفیت بسیار بالا ارائه دهد.
برخی از مهم ترین ویژگی های دیگر اکسترودر های MPT در صنایع شیمیایی و پتروشیمی عبارت اند از: استحکام بالا، پایداری بسیار، سادگی نصب و راه اندازی، سهولت در کار و عملکرد بدون سر و صدا و ارتعاشات مزاحم.
از دستگاه اکسترودر MPT می توان برای دستیابی به گرادیان های فشار منفی که در پروسه فرآوری برخی محصولات ضروری است، مانند فرآیند Expansion نیز استفاده کرد. این قابلیت که به ندرت در اکسترودرهای دیگر وجود دارد، بیش از هر چیزی مرهون امکان افزایش فشار داخلی در اکسترودر MPT به محدوده بیش از 100 بار است. در این محدود با کاهش ناگهانی فشار وارده بر محصول، مواد که در شرایط فشار-دما اکسترودر مایع هستند، بخار شده و با عبور از سطوح داخلی مواد به سمت خارج، باعث حجیم شدن محصول نهایی می شوند.
از دیگر مزایای عملکرد اکسترودر MPT در فشار های بسیار بالا برای محصولات شیمیایی و پتروشیمی، امکان تولید محصولاتی با هندسه های مختلف حتی پیچیده ترین شکل هایی است که بسیاری از انواع اکسترودرهای دیگر از انجام آن ناتوان اند.


مدل دستگاه توان (Kw) وزن (Kg) ظرفیت (Kg/H)
اکسترودر MPT-E40 7 - 5 250 - 300 55 - 30
اکسترودر MPT-E50 11 - 9 300 - 350 100 - 60
اکسترودر MPT-E60 15 -11 400 - 450 230 -110
اکسترودر MPT-E80 22 - 18 750 - 850 400 -250
اکسترودر MPT-E120 55 - 45 1200 - 1500 850 -450اکسترودر محصولات شیمیایی MPT-E40

این اکسترودر یک انتخاب فوق العاده برای تولید گرانول محصولات شیمیایی در ظرفیت های کمتر از دویست کیلوگرم در ساعت است. این دستگاه اکسترودر به سبب اشغال حداقل فضا و فشارهای بسیار بالایی که به آن دست می یابد از هر نظر یک ماشین اکسترود ساز کاملاً استثنایی برای تولید گرانول محصولات شیمیایی در محیط های آزمایشگاهی، مجموعه های با محصول تخصصی و کارگاه های کوچک تولید محصولات شیمیایی-پتروشیمی است. دستگاه اکسترودر اکسترودر MPT-E40 تمامی ویژگی یک اکسترودر قدرتمند در ظرفیت های صنعتی بزرگ را در مجموعه ای به نسبت کوچک با حداقل هزینه فراهم کرده است.

اکسترودر محصولات شیمیایی MPT-E50

این دستگاه اکسترودر تمامی ویژگی های اکسترودر توانمند MPT-E40 را به همراه ظرفیت بالاتر تولید دارد. هدف اصلی از طراحی اکسترودر MPT-E50، قرار دادن امکانات گسترده در اختیار اپراتور بود تا کاربر بتواند با تنظیمات متنوعی که در اختیار دارد به راحتی دما و فشار در اکسترودر را تنظیم کند تا بهترین کیفیت گرانول محصول شیمیای مورد نظر خود را به دست آورد. این دستگاه اکسترودر را از سوی دیگر می توان یک ماشین واسط بین انواع از اکسترودرهای ما که برای تولید کارگاهی و انواع که برای تولید در ظرفیت کارخانه های با تولید بالا طراحی شده اند، دانست. به عبارت دیگر، این دستگاه اکسترودر بسیاری از ویژگی های خوب دستگاه های اکسترودر صنعتی و کارگاهی را به صورت یکجا دارد.

اکسترودر محصولات شیمیایی MPT-E60

دستگاه اکسترودر MPT-E60 یک دستگاه اکسترود ساز کاملاً صنعتی است که نیاز اپراتور برای تولید انواع گرانول انواع محصولات شیمیایی با خواص مختلف و متضاد و هندسه های بسیار متنوع برطرف کرده است. این دستگاه اکسترودر ماشینی قدرتمند و بسیار انعطاف پذیر است که طراحی آن برای کار در زمان های بسیار طولانی بهینه سازی شده است. امکانات تنظیمات مختلفی که در دستگاه اکسترودر MPT-E60 تدارک دیده شده، کار با این دستگاه را بسیار تسهیل کرده به طوری که برای تولید بسیاری از گرانول مواد شیمیایی با خواص متضاد دستگاه کارایی فوق العاده خود را حفظ کرده است.

اکسترودر محصولات شیمیایی MPT-E80

هدف از طراحی و ساخت اکسترودر MPT-E80 ارائه راندمان بالا برای تولید گرانول انواع مواد شیمیایی است. سیستم اکسترود ساز استثنایی این ماشین توانمند، آن را تبدیل به یک ماشین بسیار حرفه ای برای تولید دشوارترین محصولات در صنایع شیمیایی و پتروشیمی کرده است. این اکسترودر فوق العاده توانمند امکان کنترل کامل منحنی دما-فشار را فراهم کرده است. برای توضیح بیشتر، در دستگاه اکسترودر MPT-E80 یک دستگاه بسیار مناسب برای تولید گرانول محصولاتی است که از اقسام حساس به دما، فشار و کرنش هستند. ظرفیت بالا در کنار این ویژگی باعث شده تا قابلیت های این دستگاه اکسترودر در میان دستگاه های اکسترودرهایی با ظرفیت بالای صنعتی تبدیل به یک ماشین استثنایی شود که تمامی حساسیت ها و ظرافت های محصول تولیدی در آن مد نظر قرار داده شده است.

اکسترودر محصولات شیمیایی MPT-E120

دستگاه اکسترودر MPT-E120 یک غول صنعتی بسیار قدرتمند برای تولید طیف گسترده ای از محصولات شیمیایی و پتروشیمی است. این دستگاه اکسترودر حاصل تجمیع علم روز در مکانیک، متالوژی و شیمی است. دستگاه اکسترودر MPT-E120 ماشینی پایدار، قدرتمند و مستحکم است که امکان تولید گرانول انواع محصولات شیمیایی و پتروشیمی را در بالاترین ظرفیت های صنعتی فراهم کرده است. طراحی استثنایی این ماشین باعث شده تا این غول اکسترود ساز حتی در خط های نیمه اتوماتیک نیز به راحتی قابل کنترل بوده و به کار گرفته شود. عدم وجود هرگونه سر و صدا و اتعاشات مخرب از دیگر ویژگی های این اکسترودر فوق العاده توانمند است که کار با آن را برای اپراتور به مراتب تسهیل کرده است.

طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع شیمیایی و پتروشیمی MPT تکنولوژی
MPT دستگاه پلت و اسفرونایزر مواد شیمیایی

MPT Extruder Group
Chemicals Granulation Technology

ماشین آلات گرانول ساز مواد شیمیایی و پتروشیمی ما مبتنی بر دو تکنولوژی متفاوت اکستروژن و پلتایزینگ است. در این میان، دستگاه های اکسترودر MPT با توجه به قابلیت های خود در تولید هندسه های مختلف و دست یابی به فشارهای به مراتب بالاتری، نقش گسترده تری ایفا می کنند. اکسترودر های MPT در صنایع شیمیایی و پتروشیمی از طراحی استثنایی بهره می برند که آن ها را قادر کرده تا قادر به دست یابی بالاترین فشارهای کاری ممکن باشند، محدوده ای که بسیاری از اکسترودرهای دیگر از دست یابی به آن ناتوان اند. اکسترودرهای قدرتمند مواد شیمیایی MPT در پنج مدل طراحی و ساخته شده اند که دامنه ظرفیت بسیار گسترده برای محصولات مختلف در صنایع شیمیایی و پتروشیمی پوشش می دهند.
علاوه بر ویژگی های عملکردی استثنایی مانند عملکرد پایدار، اشغال حداقل فضا و کیفیت بسیار بالای محصول، دستگاه های اکسترودر MPT از سیستم های کنترل و نظارت گسترده ای بهره می برند که کار با این ماشین های گرانول ساز قدرتمند را به شدت تسهیل کرده است. برخی از این موارد عبارت اند: امکان نظافت سریع و آسان، امکان تنظیم منحنی فشار-دما در حین کار، سهولت بسیار در عملیات تعمیر و نگهداری و سادگی کار برای اپراتور. دستگاه اکسترودر MPT از هر نظر یک دستگاه گرانول ساز بسیار حرفه ای برای تولید تخصصی ترین محصولات در صنایع شیمیایی و پتروشیمی است که با توجه به تمامی نیازهای این صنایع توسط مهندسان و تکنسین های مجرب و برای ارائه بالاترین کیفیت محصول از طیف بسیار گسترده ای از مواد با خواص متنوع و متضاد طراحی و ساخته شده است.


ارتباط با ماشین سازی


info@isfahan-extruder.ir


اصفهان, منطقه صنعتی دولت آباد


031-45837429


09130677702 - 03


Powered by MPT Technology - Extruder Group