دستگاه اکسترودر دارویی

دستگاه تخصصی تولید گرانول داروسازی

دستگاه اکسترودر داروسازی

اکسترودر دارویی MPT

اکسترودر های دارویی MPT ماشین هایی بسیار توانمند با قابلیت های خاص هستند که آن ها را تبدیل به تجهیزاتی استثنایی برای تولید محصولات داروسازی کرده است. اساس کار اکسترودرهای داروسازی MPT، حرکت هلیس بر سطح سیلندر و در نتیجه افزایش فشار تا بالاترین سطوح فشار است. این دستگاه اکسترودر از سیستم توانمند سیمولاتوری بهره می برد که در کنار فشار بالای این اکسترودر باعث شده تا حتی قادر به اکسترود نمودن دشوارترین محصولات با خواص شیمیایی و فیزیکی خاص باشد. این ویژگی ها باعث شده تا دستگاه اکسترودر MPT تبدیل به یک ماشین اکستروژن بسیار حرفه ای برای تولید انواع گرانول های محصولات داروسازی شود.
برخی از مهم ترین ویژگی های دیگر دستگاه های اکسترودرهای داروسازی MPT در کنار فشار بالای دستگاه و کیفیت بسیار بالای محصول دارویی نهایی عبارت اند از: مصرف حداقل انرژی، سهولت در نظافت، استهلاک پایین، سهولت در کار و قابلیت های تنظیم گسترده برای دست یابی سریع به بهترین نقطه کاری. دستگاه اکسترودر دارویی MPT در پنج مدل طراحی و ساخته شده است که دامنه ظرفیتی بسیار گسترده برای انواع محصولات با خواص متنوع و حتی متضاد ارائه کرده است.
در طراحی مهندسی اکسترودر های داروسازی MPT تمامی نیازهای این صنعت مد نظر مهندسان طراح قرار گرفته است. در کنار این، متالوژی سطح بالای به کار رفته در ساخت قطعات منجر شده تا مقاومت دستگاه در برابر انواع خوردگی شیمیایی و فیزیکی به مراتب افزایش پیدا کرده باشد.


مدل اکسترودر توان (Kw) وزن (Kg) ظرفیت (Kg/H)
دستگاه اکسترودر MPT-E40 7 - 5 250 - 300 55 - 30
دستگاه اکسترودر MPT-E50 11 - 9 300 - 350 100 - 60
دستگاه اکسترودر MPT-E60 15 -11 400 - 450 230 -110
دستگاه اکسترودر MPT-E80 22 - 18 750 - 850 400 -250
دستگاه اکسترودر MPT-E120 55 - 45 1200 - 1500 850 -450دستگاه اکسترودر داروسازی MPT-E40

دستگاه اکسترودر دارویی مدل MPT-E40 برای کار در ظرفیت های تولید کمتر از 50 کیلوگرم در ساعت طراحی و ساخته شده است. این دستگاه اکسترودر داروسازی یک انتخاب فوق العاده برای تولید در ظرفیت آزمایشگاهی است. اشغال حداقل فضا و سهولت در کار در کنار قدرت بالای این دستگاه اکسترودر برخی دیگر از دیگر ویژگی های این ماشین استثنایی است که آن را از هر نظر تبدیل به یک دستگاه بسیار مناسب برای داروسازی کرده است. مصرف انرژی پایین و امکان کار حتی با برق تک فاز از دیگر ویژگی های اکسترودر داروسازی MPT-E40 است. وزن این اکسترودر کمتر از سیصد کیلوگرم است. به خاطر این وزن کم و اشغال حداقل فضا به راحتی می توان از این دستگاه اکسترودر دارویی در محیط های آزمایشگاهی استفاده کرد.

دستگاه اکسترودر داروسازی MPT-E50

این دستگاه اکسترودر دارویی برای ارائه راندمان بالا با اشغال حداقل فضا طراحی و ساخته شده است. ظرفیت دستگاه اکسترودر داروسازی MPT-E50 برای طیف گسترده ای از محصولات مختلف معمولاً بین هشتاد الی یکصد و پنجاه کیلوگرم در ساعت وابسته به خواص فیزیکی و شیمیایی نوع محصول دارویی اکسترود شده است. این دستگاه اکسترودر یک ماشین ایده آل برای تولید در مقیاس های صنعتی محصولات دارویی است. این دستگاه اکسترودر قدرتمند و مستحکم با حداقل مصرف انرژی تقریبا قادر به تولید گرانول متراکم از هر نوع ماده ی است که بسیاری از انواع از دستگاه های گرانولاتور دیگر از انجام آن ناتوان هستند.

دستگاه اکسترودر داروسازی MPT-E60

هدف مهندسان ما از طراحی اکسترودر MPT-E60، ساخت ماشین قدرتمند برای تولید محصولات دارویی با ظرفیت بیش از یکصد و پنجاه کیلوگرم در ساعت است. این دستگاه اکسترودر از سیستم های کنترل گسترده دما و فشار بهره مند است که منجر شده تا بتوان با دقت بالا بر تولید محصول دارویی نهایی نظارت کرد و پروسه اکستروژن را به طور کامل تحت کنترل داشت. دستگاه اکسترودر MPT-E60 تمامی ویژگی های خوب اکسترودر های نیمه صنعتی و صنعتی ما را به صورت همزمان دارد و از این نظر یک دستگاه اکسترود ساز استثنایی است. این دستگاه با اشغال حداقل فضا و عملکرد بدون سر و صدا و ارتعاشات مزاحم و همچنین سهولت بسیار در کار، امکان تولید محصولات دارویی را در ظرفیت های صنعتی و با کیفیت بسیار بالا فراهم کرده است.

دستگاه اکسترودر داروسازی MPT-E80

دستگاه اکسترودر داروسازی MPT-E80 از هر نظر یک ماشین کاملاً صنعتی برای کار در ظرفیت های بالای صنعتی است. ظرفیت کاری این اکسترودر در صنایع داروسازی برای طیف گسترده ای از مواد دارویی بین چهارصد الی ششصد کیلوگرم در ساعت است. سیستم کنترل فشار فوق العاده این دستگاه اکسترودر دارویی اپراتور را قادر کرده تا با کنترل کامل منحنی دما-فشار قادر به تولید محصول از دشوارترین مواد دارویی باشد که بسیاری از ماشین های اکسترود ساز دیگر از انجام آن ناتوان اند. دستگاه اکسترودر MPT-E80 از هر نظر یک ماشین تخصصی برای تولید در ظرفیت های بالای تجاری-صنعتی است.

دستگاه اکسترودر داروسازی MPT-E120

این دستگاه اکسترودر از هر نظر یک غول صنعتی تمام عیار است که برای تولید دشوارترین محصولات در بالاترین ظرفیت های تجاری طراحی و ساخته شده است. برخی از مهم ترین ویژگی های دستگاه اکسترودر دارویی MPT-E120 عبارت اند از: استحکام بالا، عملکرد بدون سر و صدا و هرگونه ارتعاشات مخرب، استهلاک پایین و قدرت و راندمان بالا. این دستگاه اکستروژن از یک سیمولاتور نوآورانه بهره می برد که باعث شده تا کار با این دستگاه اکسترودر علارغم پیچیدگی ها و عظمت این دستگاه بسیار تسهیل شده باشد. دستگاه اکسترودر MPT-E120 یک ماشین مستقل است که با حتی محدودترین امکانات فیزیکی نیز می توان این ماشین عظیم الجثه را به کار انداخت تا دشوارترین محصولات را با پیچیده ترین اشکال هندسی تولید کرد.

X
MPT دستگاه پلت داروسازی
MPT دستگاه پرس پلت داروسازی

MPT Extruder Group
Medicine Production Technology

تکنولوژی دستگاه های گرانولاتور MPT در صنایع داروسازی مبتنی بر اکستروژن پیوسته است. دستگاه های اکسترودر نسل MPT از نوعی هستند که معمولا در صنعت به عنوان سری پرفشار شناخته می شوند. اکسترودرهای داروسازی MPT حاصل کار مهندسان و متخصصان در علوم مختلف مکانیک، متالوژی و شیمی است. این دستگاه های اکسترودر به سبب قابلیت دستیابی به فشارهای بالاتر، جایی که به ندرت دستگاه های دیگر قادر به رسیدن به آن هستند، امکان تولید محصولات گرانول شده از دشوارترین مواد با پیچیده ترین هندسه ها را فراهم کرده اند. سیستم کنترل منحنی فشار-دما از دستگاه های اکسترودر دارویی، مکانیزم فوق العاده ای که امکان نظارت کامل بر محصول خروجی دستگاه اکسترودر را فراهم کرده است. این سیستم کنترل باعث شده تا اپراتور به سهولت قادر به دست یابی بهترین نقطه کاری اکستروژن برای ماده تخصصی خود شود.
برخی از ویژگی های دیگر دستگاه های اکسترودر دارویی MPT، اشغال حداقل فضا، سهولت در نصب و راه اندازی، استهلاک پایین، راندمان انرژی بالا، دائم کار و سهولت بسیار در کار برای اپراتور. اکسترودر دارویی MPT در پنج مدل متنوع تولید می شوند که دامنه ظرفیتی گسترده ای از 100 الی 1000 در ساعت برای محصولات مختلف شیمیایی و دارویی با خواص مختلف را پوشش می دهند. این اکسترودرهای توانمند نیاز های مختلف کاربران در سطوح صنعتی، نیمه صنعتی و آزمایشگاهی پوشش می دهند. طراحی مهندسی پیشرفته به کار برده شده در اکسترودرهای MPT باعث شده تا این ماشین آلات تبدیل به تجهیزات فوق العاده برای فرآوری محصولات دارویی و شیمیایی شوند.


ارتباط با ماشین سازی


info@isfahan-extruder.ir


اصفهان, منطقه صنعتی دولت آباد


031-45837429


09130677702 - 03


Powered by MPT Technology - Extruder Group