دستگاه تولید خوراک اکسترود آبزیان

اکسترودر حرفه ای تولید غذای ماهی و میگو MPT

دستگاه تولید خوراک آبزیان به روش اکسترودر

اکسترودر غذای ماهی و میگو MPT

دستگاه تولید خوراک اکسترود آبزیان MPT یک ماشین فوق العاده برای تولید غذای ماهی و میگو با بالاترین کیفیت است. پخت فوق العاده و تولید غذای ماهی شناور استثنایی که چندین روز بر روی آب باقی می ماند، از مهم ترین ویژگی های این تولید خوراک اسکترود آبزیان است. قابلیت تنظیم فشار و دما که برای بهره بردار در دستگاه اکسترودر تولید غذای ماهی و میگو MPT تعبیه شده، این امکان را فراهم کرده که بتوان با انجام تنظیماتی ساده هر نوع خوراک آبزیان اعم از شناور، نیمه شناور و ته نشین را برای ساخت غذای ارقام مختلف قزل آلا، کپور، خاویار، آمور و میگو با بالاترین کیفیت های ممکن تولید کرد.
دستگاه اکسترودر خوراک آبزیان MPT یک ماشین کاملاً حرفه ای و تخصصی برای تولید دشوارترین انواع خوراک آبزیان است. طراحی استثنایی و تکنولوژی بالایی که در ساخت اکسترودر غذای ماهی MPT به کار برده شده این دستگاه تولید غذای ماهی و میگو را تبدیل به ماشینی مستحکم، قدرتمند و انعطاف پذیر کرده که قادر به کار با حداقل امکانات در ظرفیت های پایین یک کارگاه تولید خوراک برای یک استخر پرورش ماهی و میگو تا خط تولید خوراک آبزیان به روش اکسترودر در بالاترین ظرفیت های صنعتی است.

کاربردهای دستگاه تولید خوراک آبزیان اکسترودر MPT:
  • دستگاه تولید غذای ماهی قزل آلا شناور ماهیان سردآبی با پخت کامل
  • دستگاه تولید غذای ماهیان گرم آبی مانند کپور و آمور و مقاوم در برابر حل شدگی با پخت کامل
  • دستگاه تولید خوراک میگو مقاوم به حل شدگی با هضم کامل
  • دستگاه تولید غذای پرکیفیت گونه های با ارزش مانند ماهی خاویار
  • دستگاه تولید غذای تخصصی ماهیان زینتی (آکواریومی)
  • دستگاه تولید غذای ارقام مختلف و کم تر گسترش یافته پرورشی و نیمه پرورشی مانند تیلاپیا، خرچنگ و .. اعم از شناور، نیمه شناور و ته نشین


مدل اکسترودر
ظرفیت تولید خوراک آبزیان (کیلوگرم بر ساعت)

خوراک آبزیان
کامل شناور
خوراک آبزیان
نیمه شناور
خوراک آبزیان
ته نشین
1 دستگاه اکسترود
MPT-E40
70 - 40 80 - 40 120 - 60
2 دستگاه اکسترود
MPT-E50
90 - 70 100 - 80 150 - 100
3 دستگاه اکسترود
MPT-E60
150 - 100 170 - 110 220 - 140
4 دستگاه اکسترود
MPT-E80
350 - 250 400 - 300 500 - 300
5 دستگاه اکسترود
MPT-E120
700 - 450 800 - 600 1000 - 700


دستگاه اکسترودر غذای ماهی و میگو MPT-E40

این دستگاه اکسترودر یک ماشین فوق العاده برای تولید غذای ماهی شناور برای استخرهای کوچک و متوسط پرورش انواع ماهیان سردآبی و گرم آبی است. اشغال حداقل فضا و مصرف پایین انرژی مهم ترین ویژگی های اختصاصی دستگاه اکسترودر خوراک آبزیان MPT-E40 است. مصرف انرژی این اکسترودر 10 الی 15 آمپر است که تقریباً در بسیاری از مزارع پرورش ماهی در دسترس است. امکان انجام پخت بسیار کامل مانند اکسترودر های بزرگ تر مدل MPT از ویژگی های دیگر این دستگاه که آن را تبدیل به یک کارخانه کوچک تولید غذای ماهی برای مصارف شخصی استخرهای پرورش ماهی است.

دستگاه اکسترودر غذای ماهی و میگو MPT-E50

این دستگاه اکسترودر تولید خوراک آبزیان MPT-E50 با هدف تامین نیاز کارگاه های متوسط و بزرگ پرورش ماهی و میگو طراحی و ساخته شده است. این ماشین قدرتمند و مستحکم با انجام پخت کامل و فراهم کردن تنظیم آسان دما و فشار اکسترودر، امکان تولید انواع غذای ماهی شناور، نیمه شناور و ته نشین را با حداقل هزینه در ضرفیت های پایین فراهم کرده است. ظرفیت تولید خوراک آبزیان این دستگاه برای انواع غذای ماهی شناور کامل (برای حداقل سه روز شناوری بر روی سطح آب بدون حل شدگی) بین 70 الی 90 کیلوگرم در ساعت، برای خوراک شناور حدود 80 الی 100 کیلوگرم در ساعت برای خوراک ته نشین بین 100 الی 150 کیلوگرم در ساعت است. مصرف انرژی این دستگاه اکسترودر به طور معمول بین 18 الی 24 آمپر است.

دستگاه اکسترودر غذای ماهی و میگو MPT-E60

این دستگاه اکسترودر یک ماشین ایده آل برای مزارع پرورش ماهی بزرگ و کارگاه های کوچک و متوسط تولید انواع خوراک آبزیان شناور، نیمه شناور و ته نشین است. هدف مهندسان از ارائه این دستگاه تولید خوراک اکسترود، ساخت دستگاه تولید خوراک آبزیانی بود که با بالاترین راندمان ممکن و اشغال حداقل فضا، بهترین کیفیت غذای ماهی پخت شده را در طیف وسیعی از مشتریان از استخرهای پرورش ماهی و میگو تا کارخانه های تولید خوراک آبزیان را پوشش دهد. در واقع اکسترودر MPT-E60 ماشینی است که می توان آن را یک دستگاه تولید خوراک آبزیان به روش اکسترودر فیمابین ظرفیت های صنعتی و نیمه صنعتی با قابلیت تولید بالاترین کیفیت تولید غذای ماهی و میگو دانست. مصرف انرژی این دستگاه تولید غذای اکسترود ماهی و میگو به طور معمول بین 25 الی 32 آمپر بوده و ظرفیت آن برای طیف وسیعی از محصولات مختلف اعم از شناور کامل، نیمه شناور و ته نشین بین 100 الی 220 کیلوگرم است.

دستگاه اکسترودر غذای ماهی و میگو MPT-E80

دستگاه تولید خوراک اکسترود MPT-E80 از هر نظر یک ماشین کاملاً صنعتی برای کار در ظرفیت های بالای تولید خوراک آبزیان شناور، نیمه شناور و ته نشین برای دامنه بسیار گسترده ای از ارقام مختلف ماهی و میگو است. ظرفیت کاری این دستگاه تولید خوراک آبزیان به روش اکسترودر بین 250 الی 500 کیلوگرم در ساعت است. سیستم کنترل فشار-دما توانمند این دستگاه امکان تولید انواع خوراک آبزیان اعم از غذای ماهیان سردآبی، گرم آبی، میگو و آبزیان تزئینی را در ظرفیت های بالای تجاری-صنعتی با حداقل امکانات لازم فراهم کرده است.
در واقع، هدف مهندسان از ساخت اکسترودر غذای ماهی و میگو MPT-E80، تولید یک ماشین کاملاً حرفه ای و تخصصی برای تولید انواع خوراک آبزیان رقابتی در ظرفیت های صنعتی بود. بررسی نتایج، امروز به خوبی نشان داده که مهندسان ما به این هدف خود رسیده اند.

دستگاه اکسترودر غذای ماهی و میگو MPT-E120

این دستگاه اکسترودر تولید غذای ماهی و میگو یک غول صنعتی فوق العاده توانمند برای تولید خوراک آبزیان با پخت کامل تخصصی در انواع شناور و ته نشین است. این دستگاه قدرتمند و انعطاف پذیر امکان کنترل شرایط پخت را به طور کامل و به سهولت برای اپراتور فراهم کرده است. سیستم اکستروژن این دستگاه تولید خوراک ماهی و میگو بسیار استثنایی است، به طوری که حتی در کار با دشوارترین فرمول های ساخت خوراک آبزیان نیز پایداری خود را برای تولید بالاترین کیفیت ها به نحو احسن حفظ می کند.
برخی از مهم ترین ویژگی های دستگاه اکسترودر خوراک آبزیان MPT-E120 عبارت اند از: استحکام بالا، عملکرد بدون سر و صدا و ارتعاشات مزاحم و کیفیت بسیار بالای خوراک اکسترود تولیدی و استهلاک بسیار پایین. این دستگاه قدرتمند تولید غذای اکسترود ماهی و میگو از یک سیمولاتور ابداعی استفاده می کند که باعث شده تا کار با این دستگاه اکسترودر علارغم پیچیدگی های مکانیکی خود ماشین، بسیار تسهیل شده باشد. دستگاه اکسترودر خوراک آبزیان MPT-E120 یک ماشین کاملاً مستقل و به صورت یک پارچه است که در هر محیطی با امکانات فیزیکی متنوع قابل نصب و راه اندازی است.

دستگاه اکسترودر تولید غذای ماهی قزل آلا

دستگاه اکسترودر MPT
برای تولید غذای ماهی قزل آلا

یکی از مهم ترین کاربردهای اکسترودرهای قدرتمند MPT در زمینه تولید خوراک آبزیان، تولید غذای کاملا شناور ماهی قزل آلا است. این اکسترودرهای فوق العاده توانمند با بهره مندی از مکانیزم استثنایی پخت و اکستروژن که به آن مجهز شده اند، امکان تولید بالاترین کیفیت خوراک شناور ماهی قزل آلا در ظرفیت صنعتی، نیمه صنعتی و حتی کارگاهی فراهم کرده اند. خوراک شناور دستگاه اکسترودر MPT می تواند تا چند روز متوالی بر روی سطح آب شناور مانده و مضمحل نشود. این قابلیت استثنایی مرهون طراحی فوق العاده و دانش مهندسی سطح بالای به کار برده شده در ساخت این ماشین تولید خوراک آبزیان است. قابلیت کنترل فشار-دما اکسترودر MPT از دیگر ویژگی های این دستگاه که امکان مقدار شناوری برای دستگاه به سهولت فراهم کرده است.

دستگاه اکسترودر تولید غذای ماهی کپور و آمور

دستگاه اکسترودر MPT
برای تولید غذای ماهی کپور و آمور

مهم ترین فاکتور مکانیکی خوراک ماهی غذای ماهی کپور، دوام زیاد در آب در هر سه نوع غذای ماهی کپور ته نشین، شناور و نیمه شناور است. پخت فوق العاده کاملی که در دستگاه اکسترودر تولید غذای ماهی MPT تعبیه شده، باعث می شود تا مقاومت در برابر مضمحل شدن در آب به حداکثر مقدار ممکن برسد. مقاومت در برابر حل شدگی حداکثری اکسترود شناور تا یک هفته و در اکسترود ته نشین تا حدود چهار روز نیز می رسد. دستگاه اکسترودر MPT به خوبی امکان کنترل دما-فشار و تنظیم شناوری با ته نشینی غذای ماهی برای نیروی انسانی فراهم کرده است. این ویژگی در کنار پخت بسیار کامل بهینه شده برای غذای ماهی در اکسترودر MPT باعث شده تا این دستگاه اکسترود ساز تبدیل به ماشین فوق العاده برای تولید انواع غذای ماهیان گرم آبی مانند کپور است.

دستگاه اکسترودر تولید خوراک میگو

دستگاه اکسترودر MPT
برای تولید غذای انواع میگو

اکسترودر پرفشار MPT یک ماشین فوق العاده توانمند برای تولید انواع غذای میگو از کوچک ترین تا بزرگ ترین نوع از قطر یک میلیمتر و بالاتر است. این دستگاه توانمند برای تولید تخصصی ترین و دشوارترین انواع غذای میگو به خوبی بهینه سازی شده است. پخت بسیار کامل در کنار ماندگاری چند روزه در زیر آب از دیگر ویژگی های غذای میگو تولید شده با این اکسترودر قدرتمند است که باعث شده تا هضم غذای میگو به حداکثر مقدار ممکن برسد. به خاطر این ویژگی ها، دستگاه اکسترودر MPT یک دستگاه تولید خوراک میگو بسیار توانمند است که تمامی نیازهای پرورش دهندگان این آبزی به یک خوراک پرکیفیت را برآورده کرده است. این دستگاه تولید خوراک آبزیان به خوبی برای تولید دشوارترین انواع غذای آبزیان مانند خوراک تخصصی ماهی و میگو بهینه سازی شده است.

دستگاه اکسترودر تولید غذای ماهی زینتی

دستگاه اکسترودر MPT
برای تولید خوراک آبزیان زینتی

خوراک آبزیان زینتی یکی از متنوع ترین و در عین حال تخصصی ترین انواع غذای ماهی و میگو است. اکسترودر MPT با قابلیت های خاص خود امکان تولید تخصصی ترین انواع خوراک آبزیان زینتی را در انواع شناور، نیمه شناور و ته نشین فراهم کرده است. پخت کامل در کنار قابلیت تولید دانه ریز ترین انواع غذای ماهی باعث شده تا این دستگاه اکسترودر تبدیل به یک ماشین تخصصی و ایده آل برای تولید غذای ماهی های تزیینی به صورت تجاری شود. برخی ویژگی های دیگر اکسترودر خوراک آبزیان MPT عبارت اند از: سهولت در نصب و راه اندازی، راندمان بالا، مصرف حداقل انرژی و پایداری بسیار بالا. توانایی بالای اکسترودر خوراک آبزیان MPT در تولید انواع غذای ماهیان زینتی بیش از هر چیزی طراحی مهندسی استثنایی این دستگاه در دست یابی به بالاترین فشارهای کاری است.

دستگاه اکسترودر تولید غذای ماهی تیلاپیا

دستگاه اکسترودر MPT
برای تولید غذای ماهی تیلاپیا

ماهی تیلاپیا از ارقامی است که به سبب مقاومت زیاد در برابر ناملایمات و بیماری ها، پرورش آن به سرعت در حال گسترش است. بخش قابل توجهی از غذای این ماهی را، برخلاف بسیاری دیگر از گونه ها، پروتئین های گیاهی تشکیل می دهند. اکسترود کردن پروتئین های گیاهی نسبت به انواع جانوری، در بسیاری از انواع دیگر دستگاه های تولید خوراک آبزیان، با مشکلاتی روبرو است. دستگاه اکسترودر پرفشار MPT به سبب کار در بالاترین فشارها و همچنین طراحی مهندسی بسیار هوشمندانه به راحتی قادر به تولید خوراک آبزیان با پایه پروتئین های گیاهی با بالاترین کیفیت ها است. پخت اکستروژن در شرایط فشار بالا منجر فرآوری بسیار خوب غذای ماهی تیلاپیا می شود به حدی می شود که تمامی نیازهای این ماهی برآورده می شود.

دستگاه اکسترودر تولید غذای ماهی خاویار

دستگاه اکسترودر MPT
برای تولید غذای ماهی خاویار

غذای ماهی خاویار یکی از تخصصی ترین انواع خوراک ماهی است. ماهی خاویار یکی از با ارزش ترین گونه های آبزیان پرورشی است، به همین علت، همواره تمرکز خاصی بر روی غذای این ماهی وجود داشته است. یکی از مهم ترین ویژگی های اکسترودر MPT که آن را تبدیل به یک ماشین فوق العاده برای تولید خوراک ماهی خاویار کرده، قابلیت بسیار بالای آن در کنترل خوب دما-فشار برای انجام عملیات پخت کامل است. پخت کامل اکسترودر MPT باعث می شود تا علاوه بر بالا رفتن کیفیت هضم ماهی، مقاومت غذا در برابر آب نیز به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کند. به طوری که، غذای اکسترود ته نشین خاویار این دستگاه خوراک آبزیان می تواند تا 3 الی 4 روز نیز بدون مضمحل شدن در زیر آب باقی بماند. این ویژگی استثنایی علاوه بر حفظ کیفیت آب، باعث کاهش هزینه ها پرورش دهنده است.MPT Extruder Group
Aqua Feed Production Technology

ماشین های تولید خوراک آبزیان ارائه شده توسط این مجموعه مبتنی بر تکنولوژی اکسترودر پرفشار استثنایی که قابلیت دسترسی به بالاترین فشارهای کاری را دارند. دستگاه های اکسترودر MPT مبتنی بر دانش مهندسی روز و تجربه متخصصان ما در طی سالیان متمادی کار در صنعت تولید خوراک انواع آبزیان است. اساس کار دستگاه های اکسترودر خوراک آبزیان MPT، فرآوری محصول با افزایش مرحله ای دما و فشار به صورتی است که خوراک آبزیان تا زمان خروج از دستگاه به صورت اشباع باقی بماند. این فرآیند پیچیده منجر به فرآوری و پخت کامل غذای ماهی و میگو می شود. کنترل منحنی فشار-دما که با استفاده از تنظیمات دستگاه های اکسترودر MPT به راحتی انجام می شود، می توان انواع خوراک آبزیان شناور، نیمه شناور و ته نشین را تولید کرد.
توان بالا، استحکام زیاد، اشغال حداقل فضا، سهولت در نصب و راه اندازی و کار، استهلاک پایین و قابلیت کار دائم برخی از مهم ترین ویژگی های استثنایی اکسترودرهای خوراک آبزیان MPT هستند که این ماشین آلات را تبدیل به دستگاه هایی استثنایی برای تولید خوراک آبزیان در مقیاس صنعتی، نیمه صنعتی و حتی کارگاهی است.


ارتباط با ماشین سازی


info@isfahan-extruder.ir


اصفهان, منطقه صنعتی دولت آباد


031-45837429


09130677702 - 03


Powered by MPT Technology - Extruder Group