اکسترودر تولید غذای حیوانات خانگی MPT

دستگاه حرفه ای تولید غذای خشک سگ، گربه و طوطی


دستگاه تولید خوراک آبزیان به روش اکسترودر

دستگاه تولید غذای خشک حیوانات خانگی MPT

مکانیزم عملکرد دستگاه تولید غذای خشک حیوانات خانگی MPT مبتنی بر پخت اکستروژن در فشارهای بسیار بالا است. مکانیزم اکسترودر های MPT مبتنی بر دوران ماردون و افزایش مرحله ای گرادیان فشارسطح مواد است. این افزایش فشار که به صورت مقاومتی اتفاق می افتد منجر به افزایش قابل توجه دما نیز می شود. حاصل این افزایش گرادیان فشار و بالا رفتن سطح دما (بین 130 تا 160 درجه سلسیوس) منجر به فرآوری کامل محصول می شود. در خروجی اکسترودر، فشار برابر با اتمسفر است که به مراتب پایین تر از فشار داخلی اکسترودر است. این اختلاف فشار منجر می شود تا در هنگام خروج محصول از اکسترودر و شکل گرفتن به هندسه دلخواه (که توسط قالب خروجی انجام می شود) محصول حجیم (Expand) شود. این محصول فرآوری، شکل داده شده و حجیم شده در واقع همان محصول نهایی است که توسط یک مکانیزم برش، به ابعاد مناسب درآمده است. به سبب کاهش ناگهانی فشار در خروجی اکسترودر، آب موجود در محصول بخار شده و از خروجی بخار جدا می شود. به همین علت، محصول نهایی به صورت تقریباً خشک است.

کاربردهای اکسترودر تولید غذای حیوانات خانگی MPT:
  • دستگاه تولید غذای خشک سگ
  • دستگاه تولید غذای خشک گربه
  • دستگاه تولید دان حجیم طوطی
  • دستگاه تولید غذای ماهی های زینتی و آبزیان دیگر


مدل دستگاه قدرت (Kw) ظرفیت (Kg/h) وزن (Kg)
اکسترودر MPT-E40 5 - 7 100 - 50 250 - 300
اکسترودر MPT-E50 9 - 11 120 - 80 300 - 350
اکسترودر MPT-E60 11 - 15 200 - 100 400 - 450
اکسترودر MPT-E80 18 - 22 550 - 300 750 - 850
اکسترودر MPT-E120 45 - 55 850 - 500 1200 - 1500دستگاه اکسترودر
تولید غذای حیوانات خانگی MPT-E40

اکسترودر MPT-E40 یک دستگاه فوق العاده برای تولید غذای حیوانات خانگی اعم از غذای خشک سگ و گربه تا دان اکسترود طوطی در ظرفیت های پایین کمتر از 100 کیلو در ساعت است. این دستگاه اکسترودر توانمند تمامی قابلیت های یک اکسترودر صنعتی را در ظرفیت های پایین فراهم کرده است. مصرف پایین انرژی و اشغال حداقل فضا در کنار سهولت بسیار در کار با این دستگاه تولید غذای خشک حیوانات خانگی از دیگر ویژگی های این اکسترودر استثنایی است. توان مصرفی این اکسترودر به طور معمول 7 الی 10 اسب است که به صورت رایج در دسترس است، حتی برای مناطقی که با مشکل تامین برق روبرو هستند. این موضوع نشان دهنده انعطاف پذیری بالای این دستگاه اکسترودر برای کار در محیط هایی حتی با امکانات فیزیکی پایین است.

دستگاه اکسترودر
تولید غذای حیوانات خانگی MPT-E50

دستگاه اکسترودر MPT-E50 در واقع مدل ارتقای یافته اکسترودر پرفشار MPT-E40 برای تولید در ظرفیت های بالاتر (حدود 40 درصد بیشتر) است. هدف مهندسان طراح ما از ساخت این اکسترودر ارائه ماشینی برای تولید غذای خشک سگ و گربه با کیفیت بالای تجاری و در ظرفیت های مناسب برای کارگاه های کوچک و متوسط بود. دستگاه اکسترودر MPT-E50 را می توان از نظر یک ماشین فوق العاده توانمند برای تولید غذای خشک سگ و گربه در ظرفیت های کارگاهی و شبه کارگاهی دانست. یکی از مهم ترین ویژگی های این اکسترودر قدرتمند سهولت قابل توجه در کار برای تولید انواع غذای حیوانات خانگی است. اکسترودر MPT-E50 را از نظر می توان یک شاهکار مهندسی از نظر عملکرد مستقل و پایدار دانست.

دستگاه اکسترودر
تولید غذای حیوانات خانگی MPT-E60

این دستگاه اکسترودر از هر نظر یک ماشین صنعتی فوق العاده برای تولید غذای حیوانات خانگی در ظرفیت کارگاهی و کارخانه های کوچک تولید غذای انواع حیوانات خانگی سگ، گربه و طوطی و ... است. دستگاه اکسترودر پرفشار MPT-E60 یک ماشین قدرتمند، مستحکم و انعطاف پذیر است که قادر به تامین بالاترین ضرایب Expansion برای طیف گسترده ای از مواد مختلف است. این دستگاه اکسترودر از سیستم کنترل فشار-دما توانمندی بهره می برد که باعث شده اپراتور قادر به اعمال کنترل کامل بر روی فرآیند پخت و فرآوری و حتی سطح افزایش حجم محصول تولیدی باشد. اکسترودر MPT-E60 آن چنان انعطاف پذیر است که می توان با آن تقریباً با هر امکانات فیزیکی از نوع محدود در کارگاه ها تا گسترده در کارخانه های کوچک و متوسط استفاده کرد.

دستگاه اکسترودر
تولید غذای حیوانات خانگی MPT-E80

هدف مهندسان از طراحی و ساخت اکسترودر MPT-E80 ارائه ماشینی با قابلیت تولید در ظرفیت های بالا صنعتی بود.ظرفیت تولید این اکسترودر برای طیف گسترده ای از انواع غذای حیوانات خانگی بین 300 الی 550 کیلوگرم در ساعت است. اکسترودر MPT-E80 از نظر یک دستگاه تولید غذای حیوانات خانگی بسیار حرفه ای و تخصصی است که طیف گسترده از تولید انواع غذای خشک سگ، گربه، طوطی و انواع مشابه را پوشش داده است. این دستگاه اکسترودر به سبب بهره مندی از سیستم اکستروژن استثنایی خود و سیستم انتقال قدرت فوق العاده امکان فرآوری محصول تا بالاترین سطوح و بهترین کیفیت های تجاری فراهم کرده است. امکان نظارت کامل و کنترل توانمند بر روی دستگاه این دستگاه اکسترودر از دیگر ویژگی های این دستگاه خوراک ساز حیوانات خانگی است که امکان کار با این دستگاه اکسترودر پرفشار صنعتی را بیش از پیش تسهیل کرده است.

دستگاه اکسترودر
تولید غذای حیوانات خانگی MPT-E120

دستگاه اکسترودر MPT-E120 یک ماشین کاملاً صنعتی قدرتمند برای تولید غذای خشک حیوانات خانگی در بالاترین ظرفیت های صنعتی است. کنترل کامل بر روی این دستگاه اکسترودر یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه تولید غذای حیوانات خانگی قدرتمند است که باعث شده تا اپراتور قادر باشد حتی در ظرفیت های بزرگ صنعتی نیز بر عملکرد دستگاه اکسترودر تسلط داشته باشد. اکسترودر MPT-E120 ماشینی است قدرتمند، مستحکم و پایدار برای تولید غذای خشک سگ و گربه وحیوانات خانگی دیگر در ظرفیت های صنعتی. دانش مهندسی پیشرفته و سطح متالوژی بالای به کار برده شده در طراحی و ساخت این دستگاه اکسترودر از دیگر ویژگی هایی است که باعث شده تا این غول صنعتی تبدیل به ناشی بدون ارتعاشات و سر و صدای مزاحم با حداقل استهلاک ممکن شود.

X
دستگاه اکسترودر تولید غذای خشک سگ

دستگاه اکسترودر MPT
برای تولید غذای خشک سگ

غذای خشک سگ می بایست فرآیند پخت خاصی را پشت سر بگذارد که در اصلاح صنایع غذایی و تبدیلی به عنوان (Extrusion-Cooking) شناخته می شود. دستگاه اکسترودر تولید غذای خشک سگ MPT به خوبی و با بالاترین کیفیت های تجاری امکان فرآوری این محصول را به بهترین شکل فراهم کرده است. در طراحی و ساخت دستگاه های اکسترودر MPT که تولید غذای خشک حیوانات خانگی ارائه می شوند، تمامی نکات تغذیه سگ ارقام مختلف از نظر پخت و فرآوری رعایت شده تا امکان ارائه غذای مفید برای سگ با سطح کیفی بالا فراهم شود. سهولت در کار، اشغال حداقل فضا و عملکرد بدون هر گونه سر و صدا و استحکام بالا و استهلاک پایین از دیگر ویژگی های دستگاه اکسترودر MPT است که باعث شده تا امکان تولید محصولات تخصصی مانند غذای حیوانات خانگی با ویژگی خاص را با حداقل امکانات فیزیکی و نیروی انسانی و با کیفیت های بالاترین کیفیت های تجاری فراهم شود.

دستگاه اکسترودر تولید غذای خشک گربه

دستگاه اکسترودر MPT
برای تولید غذای خشک گربه

یکی از قابلیت های اکسترودرهای پرفشار MPT در زمینه تولید غذای حیوانات خانگی، ساخت غذای خشک گربه است. گربه حیوان خانگی است که در انتخاب غذای خود، حساسیت بسیاری نشان می دهد و به همین جزو سخت گیرترین نوع حیوان خانگی از لحاظ تغذیه محسوب می شود. به همین خاطر دستگاه تولید غذای گربه می بایست ویژگی های داشته باشد که آن را قادر به برآورده کردن تمامی توقعات این حیوانات خانگی کند. اکسترودرهای قدرتمند MPT برای تولید غذای حیوانات خانگی با انجام عملیات فرآوری پیچیده پخت فعال که ترکیبی از شرایط دما-فشار بوده، غذای خشک گربه را به بهترین نحو فرآوری می کنند. قابلیت کنترل کامل شرایط اکستروژن، سهولت در کار و استحکام بالا برخی از مهم ترین ویژگی های دستگاه های اکسترودر تولید غذای حیوانات خانگی MPT هستند که این تجهیزات را تبدیل به ماشین هایی توانمند برای تولید انواع غذای خشک سگ و گربه کرده است.

دستگاه اکسترودر تولید غذای طوطی

دستگاه اکسترودر MPT
برای تولید غذای طوطی

خوراک طوطی از تخصصی ترین انواع دان ماکیان است که تولید انواع تجاری آن با پیچیدگی های همراه است که ناشی از عملیات پخت پیچیده آن است. دستگاه اکسترودر MPT با بهره مندی از سیستم پخت اکستروژن امکان فرآوری و تولید این محصول در شرایط دما-فشار ایده آل فراهم کرده است. خوراک طوطی خارج شده از اکسترودر MPT محصولی کاملاً متخلخل و خشک است که خواسته های غذایی این حیوان خانگی را برآورده می کند. امکان تنظیمات گسترده دستگاه اکسترودر پرفشار MPT یک از مهم ترین این ویژگی های این دستگاه خوراک ساز استثنایی است که باعث شده تا اپراتور به راحتی قادر باشد پارامترهای خوراک طوطی تولید شده را مطابق با سلایق خود تغییر دهد و محصولات متنوعی تولید کند. از دیگر ویژگی های اکسترودر قدرتمند MPT برای تولید دان تخصصی طوطی، اشغال حداقل فضا و سهولت در نصب و راه اندازی و راندمان بالا است که هزینه های تولید را به نحو چشم گیری کاهش داده است.

برای تولید بستر و غذای حیوانات خانگی MPT تکنولوژی پرس پلت
طراحی و ساخت خط تولید غذای حیوانات خانگی

MPT Extruder Group
Pet Food Production Technology

تکنولوژی ماشین آلات تولید غذای حیوانات خانگی ما مبتنی بر پخت اکستروژن در شرایط دما-فشار بالا و بهره مندی از کاهش گرادیان ناگهانی فشار برای حجیم سازی محصول نهایی است. سطح دانش مهندسی مکانیک و متالوژی سطح بالای به کار برده شده در طراحی و ساخت اکسترودرهای پرفشار MPT باعث شده تا این ماشین آلات تبدیل به دستگاه های قدرتمند، انعطاف پذیر، مستحکم شوند که بالاترین کیفیت تولید غذای حیوانات خانگی را فراهم کرده است.
اکسترودرهای MPT امکان نظارت کامل بر فرآوری غذای حیوانات خانگی را با کنترل کامل منحنی دما-فشار به صورت کامل برای اپراتور فراهم کرده اند. این موضوع بیش از پیش موجب افزایش سهولت در کار با دستگاه اکسترودر MPT شده است. در حال حاضر اکسترودر MPT در پنج مدل تولید می شوند که دامنه گسترده ظرفیتی از 100 تا 1000 کیلو در ساعت را پوشش می دهد. این طیف دامنه تولید در سطح کارخانه ای و کارگاهی را پوشش می دهد.


ارتباط با ماشین سازی


info@isfahan-extruder.ir


اصفهان, منطقه صنعتی دولت آباد


031-45837429


09130677702 - 03


Powered by MPT Technology - Extruder Group